Нещодавно наш неодноразовий чемпіон, гирьовик Віктор Ліщишин повернувся із сонячної Австралії (м. Мельбурн), де представляв Гніванську громаду на світовій арені у Чемпіонаті світу з гирьового спорту. Привіз із змагань дві нагороди вищого гатунку - золото. В командному заліку команда збірної України посіла третє місце. У своєму коментарі Віктор подякував за фінансову та моральну підтримку Кулешову В., Дрозду А., Пастухову О., Мотрунічу В., Щупак Л., а також команді з гирьового спорту Кундису О., Кундису П., Ружицькому В. та своїй родині. «Суперники були з різних країн, сильні й наполегливі, але я відчував підтримку гніванчан і віру в себе, що й допомогло вибороти першість! За це щиро вдячний всім, всім, всім, за теплі слова та побажання», - зауважим чемпіон.

На изображении может находиться: Віктор Ліщишин, стоит

Вітаємо гніванчанина Віктора Ліщишина з черговою світовою перемогою! Пишаємося Вами! Бажаємо міцного здоровя, сили і терпіння, щоб й надалі прославляти наше славне місто! Нових світових перемог та здобутків!

На изображении может находиться: 3 человека, в том числе Віктор Ліщишин, люди улыбаются, люди стоят