30 листопада в міському будинку культури ВПЕРШЕ у Гніванській ОТГ відбувся фольклорний міні-фест «Гармонь грає, душа співає», на який завітало близько 70 учасників із різних куточків Вінниччини (м. Вінниця, с. Гончарівка Літинського р-ну, с. Селище, смт. Браїлів), серед яких були і талановиті артисти Гніванської ОТГ.

З вітальним словом виступив секретар міської ради Андрій Висідалко та почесний гість фестивалю, Заслужена журналістка України, телеведуча – Ганна Секрет, які побажали нашій громаді й надалі прославлятися народними талантами й майстрами, щоб біди оминали стороною нашу землю, щоб панувала лише радість і Божа ласка!

Свято української народної музики та пісні, на яке зібралося чимало гостей, відбулося за фінансової підтримки міської ради та ГО «Гніванчани». На завершення усі учасники міні-фесту отримали подяки та фестивальні подарунки від спонсорів свята.