День волонтера відзначили у ЗОШ №1

Дата: 05.12.2019 16:34

Сьогодні у Гніванській ЗОШ №1 відбулося свято, присвячене Міжнародному дню волонтера, на яке були запрошені міський голова Володимир Кулешов, голова ГО "Гніванчани" Анатолій Дрозд, начальник відділу освіти Лілія Капула, директор КЗ "ЦПО "Простір" Оксана Ребедюк, волонтер Лариса Поворознюк, учні та вчителі школи.

На изображении может находиться: 15 человек, люди улыбаются, люди сидят, люди стоят, стол и в помещении

У своїх коротких виступах гості привітали присутніх зі святом та наголосили на необхідності в наш час допомагати, творити добро і нести його в люди.

На изображении может находиться: 17 человек, в том числе Лілія Капула, Анатолій Дрозд и Володимир Кулешов, люди улыбаются, в помещении

Кожен запрошений являється активним учасником волонтерського руху в нашому місті. Гніванчани - одні із лідерів серед громад у наданій допомозі бійцям, які захищають наші кордони в зоні ООС.

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, люди стоят и в помещении