6 грудня в міському будинку культури відбулося засідання 42-ої сесії Гніванської міської ради. На порядку денному було розглянуто 3 важливі питання: затвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція системи газопостачання адміністративних приміщень Гніванської міської ради по вул. Соборна, 64 в м. Гнівань, Тиврівського району, Вінницької області (Газопостачання внутрішнє); затвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція системи газопостачання адміністративних приміщень Гніванської міської ради по вул. Соборна, 64 в м. Гнівань, Тиврівського району, Вінницької області (Нестандартне приєднання. Газопостачання зовнішнє); внесення змін до розпису бюджету Гніванської міської ОТГ та виділення коштів.

На изображении может находиться: 9 человек, в том числе Костянтин Гавриш, люди сидят

Напередодні свята Дня місцевого самоврядування міський голова Володимир Кулешов привітав депутатів міськради з професійним святом та побажав наснаги, витримки, оптимізму, щоб професійність, досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяли розбудові й розвитку нашої України та громади. А працівники будинку культури привітали святковим міні-концертом усіх, хто був присутній у залі.

На изображении может находиться: 3 человека, в том числе Володимир Кулешов и Алла Вознюк, люди улыбаются, люди стоят, костюм и в помещении