Осінь — пора натхнення і яскравих фарб, неповторна у своїй красі цариця врожаю і прекрасних українських традицій. Листопад уже за порогом. Він запросив у гості зимові холоди, вітер зірвав останній листочок з дерева. Цього року осінь в Україні видалася надзвичайно теплою і чарівною. Ми встигли намилуватися золотою порою. Ці враження і почуття діти відтворили у своїй творчості.

На изображении может находиться: 12 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

Метою родинного свята-ярмарку «Осінній коровай» у 2-В класі (класний керівник Т.С.Мельник) є розширення світогляду про традиції, звичаї та обряди українського народу, українського ярмаркування, виховання дбайливих господарів, патріотизму, формування бережливого ставлення до результатів праці, спонукання до творчої активності.

На изображении может находиться: 5 человек, в помещении

Спільними зусиллями учнів та батьків було створено справді святкову атмосферу з українськими народними піснями, грою на музичних інструментах, танцями, жартами та інсценівками.

На изображении может находиться: 5 человек, в помещении

Ніхто не пішов із осіннього ярмарку без заряду позитивних емоцій, гарного настрою та духмяного короваю!

Адміністрація школи