"Все нове - це давно забуте старе". Цей вислiв пiдтверджується на життєвiй практицi вже не один десяток разiв. Дуже приємно спостерiгати за тим, як вiдроджуються українськi звичаї та традицiї. Доказом того є запровадження вiдзначення 7 грудня Всесвiтнього дня Української Хустки. Споконвiку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символiзувала любов та свободу, патрiотизм, вiрнiсть традицiям. Основою заходiв даного дня є прийняття участi у флешмобi "Зроби фото з хусткою", який покликаний об'єднати дiвчат та жiнок рiзного вiку та соцiального статусу.

На изображении может находиться: 2 человека, небо, на улице и природа
До даного флешмобу долучилися учнi та учителi Демидiвської школи. Вперше бажаючих було не дуже багато, але надалi їх буде значно бiльше. Багато хто не може уявити свят, якi вже наближаються, а саме рiздвянi вечори та Коляду без даного аксесуару, i це дуже правильно.

На изображении может находиться: 6 человек, люди стоят, дерево, на улице и природа

Адміністрація школи