В рамках Всеукраїнського тижня права, 13 грудня на базі Гніванської ЗОШ №3 відбувся  інтелектуально-розважальний конкурс «Правничі ігри». Захід організував інспектор ювенальної превенції Гніванського відділення поліції Андрій Шаповалюк із залученням відділу освіти Гніванської ОТГ та спеціаліста із соціальних питань міської ради. У змаганнях взяли участь старшокласники Гніванської, Могилівської та Сутисківської шкіл. 


Захід розпочався із представлення команд. Усі учасники намагалися цікаво та оригінально розповісти про себе. До конкурсу долучилися не лише учні, а й їх учителі, які представляли журі. Коли ж творче дійство завершилося, розпочалися справжні інтелектуальні баталії: діти відповідали на правничі питання, брали участь у музичному та фотоконкурсах. Конкурсанти зазначили, що було нелегко, однак дуже цікаво.


Про доцільність заходів, спрямованих на підвищення рівня правосвідомості дітей, зазначив і організатор конкурсу, інспектор ювенальної превенції Андрій Шаповалюк: «Ігри приносять дітям не лише знання, вони згуртовують, навчають працювати в команді та проявляти себе».
Запекла боротьба конкурсантів визначила абсолютних переможців.  Першість здобула команда «Моноліт» Гніванської ЗОШ №1, ІІ місце - «Буква закону» Могилівської ЗОШ, ІІІ - «Феміда» Гніванської ЗОШ №3, ІV - «Правдолюби» Сутисківської ЗОШ, V - «Нащадки Орлика» Гніванського НВК.
Переможці отримали дипломи, подяки та солодкі призи. Всі учасники конкурсу отримали незабутні емоції та фото на згадку.