14 грудня в нашому місті пройшов товариський турнір з міні-футболу серед 16-річних юнаків. Турнір пройшов на нещодавно збудованому майданчику, за що черговий раз хочу особисто подякувати. Адже тепер маємо змогу не тільки тренуватись в будь-який час, а й проводити змагання, не заважаючи іншим видам спорту, які активно розвиваються в нашій громаді (волейбол і баскетбол). Сьогодні одночасно проходили змагання і з футболу, і з волейболу. Минулого року не можливо було це здійснити.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди занимаются спортом, на улице и природа

Трохи по турніру. Участь прийняли чотири команди. Учні 9-Б класу ЗОШ №2, команда "Строїнці", ФК "Гнівань" юнаки та команда легіонерів, це наші юнаки, які на даний момент навчаються у м. Лодзь (Польща). Перемогу здобули легіонери.
Як і завжди, турнір відбувся за сприяння міського голови В. В. Кулешова та ГО "Спортивна рада міста".

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди занимаются спортом и на улице