Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» була передбачена субвенція на придбання житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування і осіб з їх числа. У 2019 році на Вінницьку область було виділено державну субвенцію у розмірі 28 мільйонів гривень.

У Тиврівському районі кошти на придбання власного житла отримали дві особи із числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, з них кошти у сумі 354 206 грн для придбання власного житла отримала гніванчанка, яка являється особою з числа дітей позбавлених батьківського піклування, а також згідно законодавства перебувала на квартирному обліку при виконавчому комітеті Гніванської міської ради. На даний час житло дівчина вже придбала та готується до переїзду.До цього часу вона проживала у помешканні свого піклувальника.

У 2020 році держава також планує виділити кошти на придбання житла для таких осіб.