Хто увійде у склад Гніванської ОТГ згідно перспективного плану Вінницької області

Дата: 14.02.2020 15:22

12 лютого у Вінниці відбулись Загальні Збори членів Асоціації міст України у Вінницькій області.

Участь у Загальних Зборах взяв міський голова Володимир Кулешов, а також його колеги - міські, селищні та сільські голови громад Вінниччини, які є членами АМУ у Вінницькій області.

Головним питанням порядку денного було врахування пропозицій керівників громад щодо перспективного плану формування територій Вінницької області.

Згідно перспективного плану до складу Гніванської ОТГ увійдуть: Селищенська громада (с. Селище та с. Урожайне), Ворошилівська (с. Ворошилівка, с. Маянів та с. Борсків) та Потоківська (с. Потоки та с.Рижавка).

За результатами обговорення був підготовлений протокол, де відображені пропозиції окремих територіальних громад до Перспективного плану.