Сьогодні минає 5-а річниця з дня загибелі героя АТО Петра Шептицького, який 17 лютого 2015 року «віддав своє життя за вільну Україну» (епітафія), за мирне майбутнє наших родин. Вшанувати пам'ять загиблого та покласти квіти до могили прийшли представники Гніванської міської ради та старостинського округу, колишні співробітники, рідні та друзі.

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят, растение, дерево, цветок и на улице

Нагадаємо, що 21 серпня 2014 року Петро Миколайович Шептицький був мобілізований до лав Збройних сил України і направлений для подальшого проходження військової служби в зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. У ніч з 17 на 18 лютого внаслідок артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Кам’янка Дебальцевського району Донецької області він загинув.

ЗЕМНИЙ УКЛІН ТА ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ!

На изображении может находиться: 7 человек, люди стоят, цветок, растение, дерево и на улице

На изображении может находиться: 1 человек, дерево, небо, ребенок, растение и на улице