"ДОНБАС СОС" безкоштовна "гаряча лінія"!

Дата: 20.02.2020 09:50

Безкоштовна «гаряча лінія» громадської організації «Донбас СОС» за підтримки Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України надає консультаційні послуги інформаційного та правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей та Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Зокрема, телефонні консультації надаються з питань соціального та пенсійного забезпечення, перетину лінії розмежування, доступу до освітніх, медичних та житлових програм, а також, програм працевлаштування тощо.

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ» ГО «ДОНБАС СОС» 0-800-309-110