Згідно протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС Вінницької ОДА на території області посилюються заходи щодо недопущення розповсюдження коронавірусу. З цією метою по всій області на в’їздах в громади встановлюються блокпости, на яких чергують працівники поліції, нацгвардійці, медики. Наразі проїзд автомобілів та переміщень людей через блокпости без обмежень, але з дотриманням правил карантину.

Також члени засідання не підтримали пропозицію впровадження режиму "Надзвичайна ситуація" у Вінницькій області.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, дерево, автомобиль, небо, на улице и природа

У разі подальшого посилення заходів, на блокпостах буде обмежене пересування громадян, окрім поставок продуктів харчування, ліків та інших необхідних товарів життєдіяльності!