Наприкінці минулого тижня (у четвер та у п’ятницю) в селі Демидівці працював потужній грейдер, який в розпорядження старости сіл Демидівки та Могилівки надала Гніванська міська рада. Коштом міського бюджету грейдер було орендовано у підприємства «Шляхбуд», яке розташоване в місті Гнівані. Проведено значний обсяг робіт по приведенню вулиць села Демидівки до належного експлуатаційного стану (здійснено підсипку щебеневою продукцією та грейдерування шести вулиць села Демидівки, зокрема вул. Абрикосової, Гоголя, Колгоспної, Садової, Сонячної, Нахімова та частково Затишної. Вулиці Абрикосову та Гоголя, які не ремонтувались тривалий час, на всій їх протяжності було просипано щебеневою продукцією, яку надало ТОВ «Демидівський граніт». Частково також було просипано вулиці Колгоспну та Затишну. Для підсипання цих вулиць ТОВ «Демидівський граніт» в рахунок виконання умов соціальної угоди безкоштовно виділило близько 150 тонн щебеневої продукції та забезпечило її доставку до місця проведення робіт. Вулиці Садова, Сонячна та Нахімова знаходились у задовільному стані та підсипання не потребували, тому вони були лише прогрейдеровані.