Дуже часто дописувачі звинувачують Інформаційний відділ в тому, що ми не одразу реагуємо на ваші дописи та коментарі. Надаємо вам відповідь: в інформаційному відділі працюють живі люди, які мають власні сім’ї, дітей та домашній побут, а також мають законні вихідні. Адміністратори групи у вихідний день не завжди можуть оперативно відреагувати на ваше запитання, адже таких питань протягом дня виникає чимало, при чому в будь-яку пору доби.

Звичайно, ми стараємося завжди бути з вами на зв’язку і у вихідні, і в будь-який час доби, та відповідати на ваші запитання. Але працівники відділу не є фахівцями у всіх сферах, тому, перш, ніж надати відповідь, потрібно детально вивчити конкретне питання, а інколи це займає чимало часу (тим паче у вихідний день, коли немає доступу до офіційних документів). Також ми не можемо відслідкувати усі коментарі, які ви пишете в різних групах під різними дописами.Ми вже неодноразово писали, що у нас створена офіційна група міської ради «Гніванська об’єднана територіальна громада» (посилання на групу https://www.facebook.com/groups/513589968780293/), де ведеться постійний моніторинг нашими адміністраторами. Тому, якщо ви хочете отримати офіційну відповідь на своє запитання, а також щоб воно не загубилося серед сотні інших коментарів та дописів в інших групах, будь ласка, прикріплюйте свої запитання в групу «Гніванська ОТГ», або надсилайте особистими повідомленнями на сторінку Інформаційного відділу. Дякуємо за розуміння!