Станом на 11.00 годин 28.04.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 666 підозр на COVID-19. У 406 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 27 дітей (місто Вінниця – 15, Гайсинський райони - 4, Вінницький район - 2, Барський, Калинівський, Літинський, Томашпільський, Тростянецький, Чернівецький райони по 1 дитині).

Зареєстровано три летальних випадки від коронавірусної інфекції у дорослих. Одужало 95 осіб (в точу числі 5 дітей, 41 медичний працівників), що підтверджено 2-ма негативними результатами лабораторних досліджень.

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані на 24 адміністративних територіях (місто Вінниця - 179, Калинівський район - 72, Вінницький район - 21, Тростянецький район – 16, Гайсинський, Погребищенький райони – по 13, Барський, Немирівський райони – по 10, Козятинський район – 9, Жмеринський район – 8, Літинський район – 7, Томашпільський район – 6, Липовецький, Муровано – Куриловецький, Тульчинський, Хмільницький, Ямпільський райони - по 5, Крижопільський, Оратівський, Тиврівський, Чернівецький райони – по 3, Іллінецький, Могилів-Подільський райони – по 2, місто Ладижин один випадок).

Джерело: ДУ "Вінницький обласний

лабораторний центр МОЗ України"