Відповідно до протоколу №25 обласної комісії з питань ТЕБ та НС Гніванській міській раді рекомендовано розглянути питання щодо можливості відновленння роботи агропродовольчих ринків на території області за наявності актів обстеження ринків (без зауважень), отриманих від структурних підрозділів ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

За поясненням керівника Тиврівського структурного підрозділу Держпродспоживслужби у Вінницькій області Герасимчука Б. М., "Суботній ринок", що розміщений по вул. Лісовій у м. Гнівань, немає наявного акта обстеження. Питання роботи ринку буде розглянуте на позачерговому засіданні комісії ТЕБ та НС Гніванської міської ради після надання адміністрацією ринку вказаного акту.