Щороку напередодні 9 травня у Гніванській ОТГ вітають ветеранів з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цього року у зв’язку із запровадженими карантинними заходами їх вітали вдома. Сьогодні голова Гніванської міської ради Володимир Кулешов, голова Тиврівської РДА Віталій Урдзік, голова ГО «Гніванчани» Анатолій Дрозд та голова ГО «Рада ветеранів» Іван Шевчук привітали зі святом 7 ветеранів війни.

Міський голова вручив ветеранам квіти та продуктові набори від Гніванської міської ради, а також подарункові набори від координатора фонду «СтопВірус» Володимира Прідолоби. В свою чергу голова Тиврівської РДА вручив пам’ятні нагороди з нагоди 75-річчя Перемоги. Завтра свою нагороду та подарунки отримає ветеран - мешканець с. Могилівки.

На сьогодні у Гніванській ОТГ проживає 8 ветеранів:

- Боцвін Савелій Терентійович – учасник бойових дій (м. Гнівань);

- Веретельник Галина Руфінівна – учасник блокади Ленінграду (м. Гнівань);

- Дорохов Олександр Прокопович – учасник бойових дій (м. Гнівань);

- Литвак Етель Яківна – в’язень ГЕТО (м. Гнівань);

- Марценюк Іван Григорович – учасник бойових дій (м. Гнівань);

- Мельник Іван Степанович - учасник бойових дій (м. Гнівань);

- Франішин Михайло Ксенофонтович - учасник бойових дій (м. Гнівань);

- Мидяний Василь Макарович - учасник ВВв (с. Могилівка).

Ще раз вітаємо усіх ветеранів зі святом! Бажаємо вам міцного здоров’я, бадьорості духу, оптимізму та активного довголіття! Нехай у ваших родинах панує злагода та мир!