Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України з 11 травня 2020 року за умови дотримання карантинних обмеженьна території Гніванської ОТГ дозволено роботу таких об’єктів:

· парки, сквери, зони відпочинку;

· дитячі та спортивні майданчики на вулиці;

· заклади громадського харчування (інформація наведена нижче);

· торгівля непродовольчими товарами в магазинах (інформація наведена

· нижче);

· стоматології, салони краси, перукарні;

· установи побутового обслуговування;

· діяльність адвокатів, нотаріусів, психологів;

· діяльність підприємства в галузі засобів масової інформації;

· кіно- і відеозйомки, репетиції в театрах.

Ресторани та кафе

· Дозволена робота закладів громадського харчування на літніх майданчиках під відкритим небом та надання послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос за умови, що суб’єкт господарювання, який проводить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”

· Обов’язкова умова для відновлення роботи – забезпечення дистанції не менше півтора метрів між столиками та розміщення не більше двох клієнтів за одним столом без урахування дітей до 14 років.

· Персонал має бути забезпечений засобами захисту обличчя, очей, рук. Відвідувачі також зобов’язані носити засоби індивідуального захисту під час відвідування літніх майданчиків, крім часу приймання їжі, у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних у тому числі виготовлених самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Магазини

· Дозволяється робота установ торговельно-побутового обслуговування населення (виключно в магазинах) за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту, зокрема, захисту обличчя, очей і рук.

· Перебування у магазинах не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів.

Нагадуємо, що засоби індивідуального захисту повинні використовуватися за призначенням відповідно до правил користування ними.

Під забороною залишаються:

· Громадський транспорт без спецпропусків;

· Приміський, міжміський, внутрішньообласний, міжобласний транспорт;

· Регулярне залізничне та авіасполучення;

· Спортзали та фітнес-центри;

· Школи та дитячі садочки;

· Проведення масових заходів;

· Переміщення групами понад 2 особи (окрім супроводу дітей);

· Перебування у громадських місцях без респіратора чи маски;

· Перебування у громадських місцях осіб, які не досягнули 14 років без супроводу дорослих;

· Перебування на вулиці без документів, що посвідчують особу;

· Самовільне залишення місць обсервації чи самоізоляції.