Вінницька обласна правозахисна організація "Джерело надії" - Міжрегіональний ресурсний центр із підтримки потенціалу жіночих організацій - запрошує жіночі громадські організації, які діють у Вашій громаді, взяти участь у конкурсі "Суперсила для жіночих правозахисних організацій".

Конкурс «Суперсила для жіночих правозахисних організацій» | ПАКТ ...

Для участі необхідно заповнити анкету, надіслати мотиваційного листа та копію статуту й свідоцтва про реєстрацію на адресу main@springofhope.org.ua. Детальні умови конкурсу - за посиланням https://springofhope.org.ua/publications/anketa-dlia-uchasti-u-konkursi-z-rozvytku-spromozhnosti-mistsevykh-zhinochykh-pravozakhysnykh-orhanizatsiy/Конкурс триває до 10 червня 2020 року.

Відібрані жіночі організації протягом наступних чотирьох років отримуватимуть від організації - ресурсного центру підтримку в організаційному та технічному розвитку, будуть залучені до навчальних тренінгів, отримають менторський супровід, підсиляться через мережування та обмін досвідом.