28 травня у приміщенні Гніванської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету, на порядок денного якого було винесено ряд ряд фінансових, юридичних, соціальних та інших питань. Основними з яких були: стан спортивно-масової роботи на території Гніванської ОТГ; затвердження річного плану надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Гніваньводопостач» на 2020 рік; внесення змін до розпису бюджету Гніванської міської ОТГ та виділення коштів; надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації із реконструкції дорожнього покриття по вул. Молодіжна в с. Могилівка; виділення громадянам одноразової грошової допомоги; надання дозволу на видалення дерев тощо.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, стол и в помещении

Більш детальну інформацію про всі проєкти рішень виконкому ви можете дізнатись на офіційному сайті Гніванської ОТГ у розділі "Офіційні документи" за посиланням https://gnivan-miskrada.gov.ua/docs/?type=1739&conv=0&sess=0&number=&from_date=&title=&filter=y .