За традицією, яка склалася в нашій громаді, проводи призовників-гніванчан на службу до Збройних Сил України відбуваються в урочистій обстановці в Гніванській міській раді. 9   червня до лав ЗСУ було проведено п’ять юнаків, а саме: Лісніченка Андрія Сергійовича, Смакогуза Тараса Олеговича, Судіка Дмитра Сергійовича, Лісового Владислава Ігоровича та Людву Максима Олеговича. Міський голова та голова ГО «Гніванчани» побажали призовникам з честю здобувати ази військової служби, але, щоб ніколи не довелося застосовувати їх в житті, бути гідними звання захисника України, брати приклад з українських героїв, щоб у майбутньому стати надійною опорою українського народу. До привітань також долучились депутати та працівники міської ради.