Решетилівським ВП ГУНП в Полтавській області розшукується Радзіховська Світлана Іванівна, 18.08.1961 р.н., м. Решетилівка, Полтавської області, українець, громадянин України, проживаюча за адресою: м. Решетилівка, вул. Мистецька, 4, кв 85, Полтавської області, яка 02.12.2019 року, пішла з дому, та по теперішній час не повернувся.

На изображении может находиться: 1 человек, гора, небо, на улице, природа и часть тела крупным планом

Може пересуватися на електричках, та залізничним транспортом.
Прикмети: зріст 160 см., середньої статури, волосся сіде, кудряве, стрижка коротка. Одягнута в чорну довгу куртку (балонову), в штани чорного кольору, взута в демісезонні сапожки, чорного кольору, та мала головний убір чорного кольору. При собі не має будь-яких документів. Має грошові кошти в сумі 500 гривень.
В разі отримання будь-якої інформації, прошу негайно повідомити Решетилівський ВП ГУНП в Полтавській області за тел. (05363) 2-50-72, – чергова частина Решетилівського ВП., 095-813-71-56 – Олександр або на лінію 102.