Вінницька область, Вінницький район

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у розрізі районів

Дата: 09.07.2020 16:33

Станом на 11.00 годин 09.07.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 3059 підозри на COVID-19. У 2021 випадку виявлений коронавірус, в тому числі у 175 дітей (місто Вінниця – 103, Вінницький район – 14, Хмільницький район – 11, Жмеринський район – 6, Калинівський, Козятинський та Погребищенський райони по 5, Гайсинський, Липовецький та Тростянецький райони – по 4, Барський, Крижопільський, Літинський, Немирівський, Тиврівський райони – по 2, Могилів-Подільський, Томашпільський, Чернівецький, Шаргородський райони по 1 дитині.

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані на 27 адміністративних територіях: місто Вінниця - 1150, Вінницький район – 148, Жмеринський район – 104, Калинівський район - 96, Хмільницький район - 86, Тиврівський район – 52 , Погребищенський та Козятинський райони - по 41, Могилів-Подільський район - 39, Тростянецький район – 32, Літинський район – 30, Крижопільський район - 23, Липовецький та Немирівський райони по - 22, Барський район - 21, Шаргородський райони - 17 , Гайсинський район – 16, Тульчинський район - 15, Бершадський та Томашпільський райони – по 13, Ямпільський район – 9, Іллінецький район – 8, Чернівецький район - 7, Муровано-Куриловецький район – 6, Оратівський район - 5, місто Ладижин - 4, Чечельницький район - 1.