Вчора відбулася чергова сесія Гніванської міської ради, на якій депутатами було розглянуто ряд важливих питань. Серед них основними були:

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении

- пониження ступенів та перейменування закладів освіти Гніванської ОТГ;

- внесення змін до Комплексної Програми розвитку освіти Гніванської ОТГ на 2019-2021 роки;

- внесення змін до розпису бюджету Гніванської ОТГ та виділення коштів;

- виділення громадянам одноразової грошової допомоги;

- затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання їх громадянам безоплатно в приватну власність та ін.

На изображении может находиться: Володимир Кулешов, в помещении

Як і завжди, напередодні сесії відбуваються засідання постійних комісій міської ради, які вивчають питання, вносять свої пропозиції до проєктів рішень порядку денного.

На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещении

Більш детальну інформацію про всі проєкти рішень сесій та виконкому ви можете дізнатись на офіційному сайті міської ради у розділі "Офіційні документи" за посиланням https://gnivan-miskrada.gov.ua/docs/.