На днях завершилися ремонтні роботи у терапевтичному відділенні Гніванської міської лікарні. Щоб побачити нові умови, в яких будуть лікуватися пацієнти, лікарню відвідали члени медичної ради, створеної при міській раді.

Головний лікар Леонід Томчук розповів про усі проведені роботи. У відділенні замінено систему опалення, систему водопостачання та водовідведення, зроблено ремонт 11-ти палат, трьох санвузлів, їдальні, маніпуляційного кабінету. В кожну палату закуплено нові ліжка, матраци, тумбочки, постільну білизну, а також для зручності пацієнтів підведена тепла вода. Для важкохворих придбано електричний підйомник та багатофункціональний інвалідний візок для транспортування хворих. Також придбано пральні та сушильні машини, холодильники, меблі для їдальні та новий посуд. Серед 11-ти палат, 4 будуть працювати як паліативні. Перші пацієнти дуже задоволені умовами, які створені в терапевтичному відділенні, адже ремонту дане відділення не бачило дуже давно.