Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у розрізі районів

Дата: 16.07.2020 10:25

Станом на 11.00 годин 16.07.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 3360 підозр на COVID-19. У 2221 випадку виявлений коронавірус, в тому числі у 192 дітей (місто Вінниця – 106, Вінницький район – 14, Хмільницький район – 11, Немирівський район – 7, Жмеринський район – 6, Калинівський, Козятинський, Тиврівський та Погребищенський райони по 5, Гайсинський, Липовецький, Тростянецький та Шаргородський райони – по 4, Барський, Бершадський, Крижопільський, Літинський райони – по 2, Могилів-Подільський, Томашпільський, Тульчинський та Чернівецький райони по 1 дитині.

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані на 27 адміністративних територіях: місто Вінниця - 1231, Вінницький район – 159, Жмеринський район – 109, Калинівський район - 97, Хмільницький район - 87, Тиврівський район – 73, Могилів-Подільський район - 47, Шаргородський район – 44, Погребищенський та Козятинський райони – по 43, Тростянецький район – 37, Немирівський район – 31, Літинський район – 30, Бершадський район - 29, Крижопільський та Липовецький райони - по 23, Барський район - 21, Тульчинський район – 20, Гайсинський район – 18, Томашпільський район – 14, Ямпільський район – 9, Іллінецький район – 8, Чернівецький район - 7, місто Ладижин та Муровано-Куриловецький район – по 6, Оратівський район - 5, Чечельницький район - 1.