Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у розрізі районів

Дата: 27.07.2020 11:05

Станом на 11.00 годин 27.07.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 3856 підозр на COVID-19. У 2589 випадка хвиявлений коронавірус, в тому числі у 218 дітей (місто Вінниця -119,Вінницький район - 15, Хмільницький район -12, Немирівський та Козятинський райони -7, Бершадський та Жмеринський райони по-6, Калинівський, Погребищенський, Тиврівський, Тростянецький та Шаргородський райони по 5, Гайсинський, Липовецький, райони – по 4, Барський, Крижопільський , Літинський, Томашпільський та Могилів-Подільський райони – по 2, Іллінецький , Тульчинський та Чернівецький райони - по 1 дитині).

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані на 28 адміністративних територіях: місто Вінниця - 1363, Вінницький район – 180, Жмеринський район – 120, Калинівський район - 105, Хмільницький район- 91, Тростянецький район –87, Тиврівський район - 81, Мог.Подільський - 68, Шаргородський район - 66, Бершадський район – 64, Козятинський-48, Погребищенський район - 46, Немирівський район - 41, Літинський район - 33, Липовецький район - 30, Тульчинський район-28, Крижопільський - 25, Гайсинський район-24, Барський район - 21, Томашпільський район - 20, Іллінецький - 11, Ямпільський райони - 9, місто Ладижин – 8, Чернівецький район - 7, Муровано-Куриловецький район- 6, Оратівський район - 5, Піщанський та Чечельницький райони - по 1.