Оперативна інформація про поширення COVID-19 у розрізі районів

Дата: 28.07.2020 14:23

Станом на 11.00 годин 28.07.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 3925 підозр на COVID-19. У 2631 випадку виявлений коронавірус, в тому числі у 225 дітей (місто Вінниця – 120, Вінницький район – 15, Хмільницький район – 12, Шаргородський район – 8, Немирівський та Козятинський райони – по 7, Бершадський та Жмеринський райони – по 6, Калинівський, Погребищенський, Тиврівський та Тростянецький райони – по 5, Гайсинський, Крижопільський та Липовецький райони – по 4, Могилів-Подільський район – 3, Барський, Літинський та Томашпільський райони – по 2, Іллінецький, Тульчинський та Чернівецький райони по 1 дитині).

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані на 28 адміністративних територіях: місто Вінниця - 1383, Вінницький район – 181, Жмеринський район – 122, Калинівський район - 105, Хмільницький район - 91, Тростянецький район – 90, Тиврівський район – 82, Могилів-Подільський та Шаргородський райони – по 70, Бершадський район - 66, Козятинський район – 48, Погребищенський район – 47, Немирівський район – 42, Літинський район – 33, Липовецький район – 32, Тульчинський район – 28, Крижопільський район - 27, Гайсинський район – 24, Барський район – 22, Томашпільський район – 20, Іллінецький район – 11, Ямпільський район – 9, місто Ладижин – 8, Чернівецький район – 7, Муровано-Куриловецький район – 6, Оратівський район - 5, Піщанський та Чечельницький райони – по 1.