Дата: 31.07.2020 16:41

ГО «Інститут соціальної політики регіону» та Спільнота «Grant Management» оголошують відбір представників органів місцевого самоврядування, працівників комунальних закладів, активістів організацій громадянського суспільства, митців, підприємців, що займаються питаннями культурних та креативних індустрій в об’єднаних територіальних громадах з усіх областей України, для участі у навчанні в рамках проєкту «Культурний трамплін: школа соціального проєктування для культурних менеджерів ОТГ», який реалізується за підтримки «Українського культурного фонду».

До участь у Школі запрошуються команди, які складаються з 3-х представників об’єднаних територіальних громад (вже існуючих або тих, що будуть створені у 2020 році).

Метою Школи є підвищення спроможності органів місцевого самоврядування, комунальних закладів, підприємницьких кіл, організацій громадянського суспільства об’єднаних територіальних громад розробляти і реалізовувати ефективні проекти у сфері культури та креативних індустрій.

Навчання у Школі безкоштовне і проходитиме онлайн.

Слухачі Школи, що успішно засвоїли навчальний курс та були присутніми на всіх заняттях, отримають сертифікати.

Більш докладна інформація знаходиться за посиланням https://www.facebook.com/groups/heritage.gm.ucf/