Гніванська міська рада визначила підрядника для термомодернізації дитячого садка №1 у рамках проекту ЄС

Дата: 04.08.2020 10:52

3 серпня міський голова Володимир Кулешов підписав договір із директоркою ПП «Рослана» Людмилою Соколітою про капітальний ремонт (термомодернізацію) будівлі Дошкільного навчального закладу №1.

Дані роботи заплановані у рамках реалізації проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань», який міська рада реалізовує у партнерстві з ГО «Єврорегіон «Дністер». Проект фінансується Європейським Союзом у рамках ініціативи EU4Energy та Програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP).

Саме Приватне підприємство «Рослана» стало переможцем тендерних торгів, тому що запропонувало найнижчу вартість робіт у сумі 8 075 154,00 грн із усіх 5-ти учасників тендеру. Очікувана вартість робіт згідно проектно-кошторисної документації складала понад 10,6 млн. грн.

Також підрядник зобов’язаний виконати термомодернізацію стін, цоколю та горища, заміну вікон та дверей, заміну даху, влаштування системи вентиляції, модернізацію зовнішнього освітлення із сонячними батареями, модернізацію системи опалення.

Нагадуємо, що у рамках цього проекту будь-які роботи та матеріали повинні відповідати не тільки українським нормам, а й європейським стандартам.