Вінницька область, Вінницький район

Гніванська міська рада визначила підрядника для термомодернізації дитячого садка №1 у рамках проекту ЄС

Дата: 04.08.2020 10:52

3 серпня міський голова Володимир Кулешов підписав договір із директоркою ПП «Рослана» Людмилою Соколітою про капітальний ремонт (термомодернізацію) будівлі Дошкільного навчального закладу №1.

Дані роботи заплановані у рамках реалізації проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань», який міська рада реалізовує у партнерстві з ГО «Єврорегіон «Дністер». Проект фінансується Європейським Союзом у рамках ініціативи EU4Energy та Програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP).

Саме Приватне підприємство «Рослана» стало переможцем тендерних торгів, тому що запропонувало найнижчу вартість робіт у сумі 8 075 154,00 грн із усіх 5-ти учасників тендеру. Очікувана вартість робіт згідно проектно-кошторисної документації складала понад 10,6 млн. грн.

Зокрема, згідно договору у 2020 році підрядник зобов’язаний виконати термомодернізацію стін, цоколю та горища, заміну вікон та дверей, заміну даху, влаштування системи вентиляції, модернізацію зовнішнього освітлення із сонячними батареями, модернізацію системи опалення.

Нагадуємо, що у рамках цього проекту будь-які роботи та матеріали повинні відповідати не тільки українським нормам, а й європейським стандартам.