1. Мета проведення робіт: визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Гніванської міської ради ОТГ (населені пункти – м.Гнівань,с. Грижинці,с. Могилівка, с.Демидівка)

2. Найменування та місцезнаходження  організатора конкурсу: виконком Гніванської міської ради, Вінницька область, Тиврівський район  місто Гнівань, вул.Соборна,64

3. Підстава проведення конкурсу: рішення виконавчого комітету  Гніванської міської ради № 108 від 24 липня 2020 року.

4. Місце і час проведення конкурсу:  4 вересня 2020 року о 14-00 год., зал засідань виконавчого комітету Гніванської міської ради. Ознайомитись з умовами надання послуг  з вивезення побутових відходів та отримати іншу додаткову інформацію можна у відділі з земельних та житлово-комунальних питань апарату Гніванської міської ради ( начальник – Ровінська В.Д.) тел.  (097) 44 140 93.

5. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу

Наявність матеріально-технічної бази, вартість надання послуг,досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів, наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

6. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців, їх копії засвідчені в установленому законодавством порядку:

• балансовий звіт суб’єкта господарювання за останній звітний
    період;
  • довідка відповідних органів державної податкової служби і
    Пенсійного фонду України про відсутність (наявність)
    заборгованості за податковими зобов’язаннями та платежами до пенсійного фонду України;
  • документ, що містить інформацію про технічний потенціал
    суб’єкта господарювання (кількість спеціально обладнаних
    транспортних засобів, які перебувають на балансі суб’єкта
    господарювання, наявність власної ремонтної бази та контейнерного парку тощо);
  • документа, що містить відомості про обсяги надання послуг із
    збирання та перевезення побутових відходів за останній рік;
  • технічні паспорта на спеціально обладнані транспортні
    засоби та довідки про проходження ними технічного огляду;
  • довідки-характеристики спеціально обладнаних транспортних
    засобів: тип, вантажопідйомність, наявність пристроїв
    автоматизованого геоінформаційного контролю та супроводу
    перевезення побутових відходів, реєстраційний номер, найменування організації, якій належать спеціально обладнані транспортні засоби, номер телефону керівника такої організації;
  • довідки про забезпечення створення умов для щоденного миття
    спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та
    технічного обслуговування;
  • довідки про проходження водіями медичного огляду;
  • документ, що містить відомості про досвід роботи з надання
    послуг з вивезення побутових відходів;
  • документ, що містить інформацію про кількість відходів,
    залучених учасником до повторного використання; кількість
    відходів, які використовуються як вторинна сировина; кількість
    відходів, які відправляються на захоронення

Конкурсні пропозиції подаються до центру надання адміністративних послуг в письмовій формі, за підписом уповноваженої особи-учасника, прошиті, пронумеровані та скріплені печаткою, з відміткою на конкурс  з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Гніванської міської ради ОТГ (населені пункти – м.Гнівань,с. Грижинці,с. Могилівка, с.Демидівка)

Кінцевий строк подання пропозицій – 31 серпня 2020 року до 17-00 год.