Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у розрізі районів

Дата: 07.08.2020 11:15

Станом на 11.00 годин 07.08.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 4470 підозр на COVID-19. У 2932 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 246 дітей (місто Вінниця -128,Вінницький район - 18, Хмільницький район -13, Шаргородський район 11, Немирівський район - 8, Козятинський район – 7,(Бершадський, Жмеринський та Калинівський райони – по 6), (Погребищенський, Тиврівський, Тростянецький райони – по 5), (Гайсинський, Крижопільський , Липовецький, Могилів-Подільський ,Томашпільський райони – по 4, (Барський та Літинський райони по 2), (Іллінецький, Муровано-Куриловецький, Тульчинський , Чернівецький райони та м.Ладижин - по 1 дитині).

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані на 29 адміністративних територіях: місто Вінниця - 1498, Вінницький район – 196, Жмеринський район – 132, Калинівський район - 112, Тростянецький район –105,Хмільницький район- 98, Тиврівський район - 96, Бершадський район – 86, (Мог.Подільський та Шаргородський район – по 82), Козятинський -59, Погребищенський район - 53, Немирівський район - 46, Літинський район - 36, (Липовецький район та Тульчинський район - по 33), Крижопільський - 32, Томашпільський район – 30, Гайсинський та Барський райони – по 26, Чернівецький район – 16, Ямпільський райони - 12, (Іллінецький район та м. Ладижин по – 11), Муровано-Куриловецький район - 7, Оратівський район - 6, Теплицький район -5, Піщанський район – 2, Чечельницький район - 1.