Результати брифінгу міністра охорони здоров’я Максим Степанов у Вінниці за 13 серпня

Дата: 13.08.2020 12:34

?? За минулу добу захворіла рекордна кількість осіб – 1592, з них 88 дітей та 92 медпрацівники. Також встановлений антирекорд за кількістю госпіталізованих – 315 осіб. За останню добу в Україні зафіксовано 22 летальні випадки, одужали 530 пацієнтів. Загалом за добу здійснено 36 632 тестування, з них 18 984 дослідження — методом ПЛР і 17 648 — методом ІФА.

На изображении может находиться: 1 человек, костюм

?? Найбільшу кількість випадків зареєстровано у Харківській (209), Львівській (166), Івано-Франківській (138), Чернівецькій (130) та Одеській (114) областях і в місті Києві (133).

??Ситуація з поширенням COVID-19 у країні дуже напружена, особливо в деяких регіонах. Наприклад, у Львівській області, за статистичними даними, 5 днів поспіль показник заповненості лікарняних ліжок хворими на коронавірусну інфекцію перевищує 50%.

?? Сьогодні відбудеться засідання Центральної комісії з питань ТЕБ та НС, на якому буде визначено рівні небезпеки поширення COVID-19 відповідно до прийнятих урядом 12 серпня змін.

?? У зв'язку з цим МОЗ наполягає на чіткому дотриманні всіх правил, встановлених відповідно до епідеміологічної ситуації у кожній конкретній адміністративно-територіальній одиниці.

?? Сьогодні очільник МОЗ перебуває з робочою поїздкою у Вінницькій області. Зокрема заплановано його візит у Вінницьку обласну клінічну лікарню ім. М.І. Пирогова та ознайомлення з новозбудованим хірургічним корпусом, у Вінницьку обласну дитячу клінічну лікарню та Міську лікарню швидкої медичної допомоги у м. Вінниця.