Відсутність громадського туалету в центрі міста є одним із найболючіших питань у громаді. Найближчий до центру туалет, який відчинений цілодобово, знаходиться за приміщенням поліклініки, але це не дуже зручно для мешканців. Також туалети в робочу пору доби працюють в міській раді, відділі ЦНАП та в інших бюджетних закладах. Міська рада шукала місце, де можна збудувати громадський туалет, але оскільки для його розташування потрібне дотримання відповідних вимог законодавства, отримання погоджень і дозволів, такого місця в густо забудованому центрі просто немає. Вирішення цього питання можливе при проведенні будівництва адмінприміщення на території речового ринку (біля магазину АТБ).

На сьогодні міською радою вже розроблена проєктно-кошторисна документація майбутнього ринку, в даний проєкт включено і будівництво громадського туалету. Приблизний вигляд майбутнього ринку додаємо