Вінницька область, Вінницький район

Пам'ятаємо!

Дата: 02.09.2020 10:07

Офіційна і загальновизнана дата завершення Другої світової війни – 2-е вересня 1945-го року. У цей день о 9-й годині 2 хвилини (за токійським часом) був підписаний формальний акт про беззастережну капітуляцію останнього активного союзника фашистської Німеччини – Японії.

Щороку у всіх територіальних громадах України вшановують пам'ять загиблих ветеранів війни, учасників українського визвольного руху та жертв нацизму Другої світової війни.

Цьогоріч відзначаємо 75-у річницю закінчення Другої світової війни, але запроваджений карантин вніс свої корективи у проведення заходів вшанування пам'яті та покладання квітів до пам'ятників, пам'ятних знаків, місць поховань загиблих учасників Другої світової війни.

На изображении может находиться: растение, цветок, дерево и на улице

Гніванська об'єднана територіальна громада також вшановує усіх захисників нашої Батьківщини. Низький уклін вам, захисники!

Ми пам'ятаємо!