Дата: 08.09.2020 11:12

У сільськогосподарських підприємствах області проводиться підготовка до збирання соняшнику, сої, кукурудзи. Перед проведенням збирання урожаю цих культур окремими господарствами можуть використовувати десиканти. Даний технологічний прийом, при порушенні правил застосування пестицидів, може спричинити забруднення навколишнього середовища, призвести до пошкодження сільськогосподарських угідь, які належать іншим суб’єктам господарювання та громадянам.

Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області просить аграріїв звернути увагу на неухильне забезпечення дотримання вимог щодо безпечного застосування десикантів на посівах сільськогосподарських культур. Виконання цих правил дозволить уникнути конфліктних ситуацій між суб’єктами господарювання та населенням, не допустить пошкодження навколишнього середовища пестицидами.