Вінницька область, Вінницький район

Гніванський ЦПМСД отримав новий автомобіль!

Дата: 08.09.2020 14:50

Відповідно до державної програми сьогодні Гніванський ЦПМСД отримав новий автомобіль Renault Duster для Могилівської амбулаторії. Для придбання даного автомобіля з державного бюджету було виділено 500 тис. грн. Гніванська міська рада виділила кошти у сумі 60 тис. грн для отримання сертифікату відповідності на якість і рівень безпеки для експлуатації на шляхах України, первинну реєстрацію автомобіля. Гніванська громада щиро дякує за такий подарунок, адже даний автомобіль забезпечить можливість доїзду медиків до найвіддаленіших куточків населених пунктів.

На изображении может находиться: автомобиль и на улице

Нагадаємо, що в 2020 році у Вінницькій області за рахунок державної субвенції передбачена закупівля 124 автомобілів, на загальну суму 68,3 млн. грн. 40 авто вже працюють в громадах, 40 – передали сьогодні і ще 44 - до кінця року.

На изображении может находиться: 1 человек, автомобиль и на улице