Сьогодні в залі засідань Гніванської міської ради відбулася виїзна зустріч працівників Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА спільно з представниками Вінницького відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств та громадської ради при Вінницькій ОДА з підприємцями та фермерами Гніванської ОТГ, а також працівниками міської ради.

На зустрічі було обговорено питання земельної реформи, державної підтримки фермерських господарств, створення та розвитку сімейних фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, а також підтримки галузі тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції. Більш детально обговорили питання земельної реформи та державної підтримки, яке зацікавило підприємців.