Вінницька область, Вінницький район

Учні Гніванської ОТГ отримали новий шкільний автобус

Дата: 15.09.2020 10:10

Сьогодні Гніванська ОТГ отримала новий комфортний шкільний автобус. Його придбано за державною програмою "Шкільний автобус" на умовах співфінансування за кошти обласного та міського бюджетів. Вартість спеціалізованого шкільного автобуса становить 1 851 856 грн. З них: кошти державної освітньої субвенції – 1 031 856 грн, кошти міського бюджету – 820 000 грн.

На изображении может находиться: небо и на улице

Шкільний автобус має 31 посадкове місце, якісно обладнаний і відповідає всім вимогам чинного законодавства щодо перевезення дітей.

На изображении может находиться: один или несколько человек

Придбання нового шкільного автобуса для Гніванської громади – яскравий приклад досягнень на місцях в рамках реалізації реформи з децентралізації.

Висловлюєму щиру подяку депутатському корпусу Гніванської міської ради за виділення коштів та Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації за сприяння в купівлі шкільного автобуса.