Вітаємо рятувальників із професійним святом!

Дата: 17.09.2020 09:37

17 вересня — саме час подякувати за відвагу і сміливість всім працівникам аварійно-рятувальних служб, адже в цей день відзначають День рятувальника України. День рятувальника святкують працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадяни, які брали участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, та захищали життя і здоров'я людей. Вони мужньо борються з вогнем і стихією, рятуючи інших і жертвуючи своїм життям!

На изображении может находиться: один или несколько человек, текст «3 днем рятвника!»

Бажаємо вам ніколи не втрачати пильності, впевненості, майстерності і професіоналізму. Нехай полум’я палахкотить тільки в люблячому серці і буде тільки вогник щастя!