Спільними зусиллями зроблено ще одну гарну справу на масиві Терешкової в м. Гнівані.

Дата: 17.09.2020 16:59

Громадську криницю між будинками №13 та №7 почищено, обладнано електронасосом, автоматичним освітленням та зроблено накриття. До справи долучилися: депутати міської ради Олег Кудирко та Андрій Висідалко, електрик комунального підприємства Віталій Трач, приватний підприємець Віталій Філіпенко. Велика подяка керівництву та працівникам КП "Гніваньводопостач", працівникам ВАТ "Гніванський кар'єр", а саме: енергетику гірничого цеху Олександру Шестакову та електрику Сергію Мельнику завиконання робіт по проведенню електролінії, а також усім тим, хто долучився до робіт!

На изображении может находиться: Vitaliy Trach, стоит, трава, на улице и природа

На изображении может находиться: на улице, текст «R REDMI NOTE: PRO QUAD CAMERA»