З Днем бібліотек!

Дата: 30.09.2020 10:10

Сердечно вітаємо вас із професійним святом - Днем бібліотек!
У всі часи бібліотека була джерелом отримання різноманітних знань, накопичених людством. Книга і сьогодні залишається джерелом інформації, а бібліотекар - хранителем і двигуном людської культури.

Сьогодні бібліотеки міста знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачами. Вони беруть участь у створенні сучасного інформаційного простору, сприяють формуванню моральних принципів підростаючого покоління. А працівники бібліотек - незамінні помічники в оперативному і якісному забезпеченні інформацією.
Бажаємо вам нових ініціатив, цікавих перспективних проектів при виконанні свого професійного обов'язку. Нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!
Міцного всім вам здоров'я, щастя, благополуччя та нових творчих здобутків у вашій благородній справі!