У Гніванській ОТГ привітали бібліотекарів з професійним святом

Дата: 30.09.2020 14:18

Сьогодні до Всесвітнього дня бібліотек привітали усіх бібліотекарів КЗ "Гніванська публічна бібліотека" з професійним святом. Секретар міської ради вручив подяку колективу за вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, популяризацію національної дитячої та дорослої літератури й читання, активну участь у заходах Гніванської ОТГ та подарунки від міської ради. Ще раз вітаємо зі святом! Бажаємо здоров'я вам та вашим рідним, нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві!

На изображении может находиться: 8 человек, в том числе Наталія Вітряк, Тетяна Парфьонова и Светлана Мельник, люди стоят и на улице

На изображении может находиться: 5 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: 8 человек, в том числе Наталія Вітряк, Тетяна Парфьонова и Светлана Мельник, люди сидят и в помещении