У КЗ "Гніванська публічна бібліотека" відремонтували дах

Дата: 02.10.2020 13:52

Завершилися ремонтні роботи із заміни покрівлі комунального закладу "Гніванська публічна бібліотека". У приміщенні бібліотеки, що знаходиться в мікрорайоні Витава, не робилося капітального ремонту з моменту будівництва приміщення (тобто з 1902 року). Тут колись розміщувалася і школа (початкові класи), і газова контора, і контора колгоспу, пошта, а нещодавно сусідами по приміщенню була Українська православна церква Київського патріархату св. Пророка Іллі, а з 2016 року будівля повністю використовується під бібліотеку. Територія була не огороджена та в занедбаному стані. На сьогодні на території розміщено дитячі гойдалки та спортивні тренажери. А найголовніше дійшла черга до заміни покрівлі приміщення, після чого можна проводити й капітальний ремонт будівлі.