У Гнівані реалізовується єдиний в Україні проект електропостачання за європейськими стандартами

Дата: 15.10.2020 15:59

Вже майже два роки АТ «Вінницяобленерго» реалізовує у м.Гнівань перший в Україні пілотний проєкт із модернізації електромереж Гніванського енерговузла. На даний час це єдиний в Україні проєкт, який системно реалізується та реально підвищує енергоефективність роботи електромереж і покращує послугу з розподілу електроенергії для наших споживачів. Після завершення реконструкції буде зроблена повна автоматизація транспортування електроенергії високої якості. Гніванчани знають і нерідко зверталися із критикою про скачки напруги в мережі, що нерідко виводить із ладу побутові прилади. З втіленням в життя даного проєкту ця проблема зникне. Близько 250-ти споживачів вже отримують електроенергію по новій електромережі, адже поруч із реконструкцією підстанції «Гнівань» в минулому році прокладено ще й кабельні мережі 20кВ та встановлено одну нову підстанцію класом напруги 20/0.4 кВ. Загалом на сьогодні в термомодернізацію Гніванського енерговузла вкладено 110 млн грн.

Зокрема, в поточному році заплановано будівництво 2,8 км нових електромереж із заміною опор.