Щодо встановлення лежачих поліцейських на комунальних вулицях міста

Дата: 28.10.2020 16:10

Шановні мешканці! Нещодавно у мережі Фейсбук ми писали про встановлення обмежувачів швидкості. Дуже багато людей писало нам, що на їхній вулиці також потрібно встановити обмежувачі швидкості. Нагадуємо, що встановлення лежачого поліцейського чи дорожнього знаку потребує погодження із відповідними структурами. У даному випадку це погодження із патрульною поліцією місця розташування та кількість лежачих поліцейських на вулиці.

Для того, щоб ми могли встановити на вашій вулиці лежачий поліцейський вам необхідно:

- написати заяву, в якій вказати на якій вулиці, де (приблизна адреса) та скільки лежачих поліцейських потрібно встановити. Заява також має бути підписана іншими мешканцями вулиці, адже бували випадки, коли міська рада була змушена демонтувати обмежувачі швидкості через те, що одні мешканці вулиці бажали встановити лежачого поліцейського, а інші - ні. Тому, щоб уникнути непорозумінь, просимо вас врахувати дане питання;

- після оформлення заяви ви передаєте її в міську раду для подальшого опрацювання і погодження із патрульною поліцією.

Зразок заяви прикріплюємо нижче.