Вінницька область, Вінницький район

Термомодернізація дитячих садків м. Гнівань у рамках проєкту ЄС здійснюється під наглядом міжнародних організацій та експертів!

Дата: 30.10.2020 14:30

20 жовтня м. Гнівань відвідала делегація експертів Команди підтримки Програми ЄС «Угода мерів - Демонстраційні проекти», а саме ключовий експерт Дмитро Іваненко та технічний експерт Олександр Надточий.

Мета такого візиту - контроль якості робіт в ДНЗ №1 та ДНЗ №3 м. Гнівань, які наразу термомодернізовуються у рамках проєкту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

Проєкт фінансується Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Energy та програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» та реалізується Гніванською міською радою у партнерстві з Громадською організацією «Єврорегіон «Дністер».

У рамках візиту експерти відвідали будівлі дошкільних закладів за участі представників команди проєкту, підрядних організацій та технічного нагляду. Після огляду та обговорень будівельних робіт експертами Команди підтримки було надано рекомендації підрядникам щодо поліпшення якості виконання робіт.

На завершення візиту експерти зустрілися із міським головою Володимира Кулешова для обговорення підсумків візиту, проміжних результатів та планів проєкту загалом.