Вінницька область, Вінницький район

Заборонено діяльність після 18-ї та до 7-ї години суб'єктів господарювання з надання послуг громадського харчування

Дата: 02.11.2020 17:19

Згідно протоколу №47 рішення районної комісії ТЕБ та НС з 2 по 8 листопада 2020 року на території Тиврівського району заборонена діяльність після 18-ї та до 7-ї години суб'єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування і здійснення адресної доставки замовлень та замолень на винос. Контроль за виконанням даного рішення покладено на Тиврівське та Гніванське відділення поліції, а також на районне управління Держпродспоживслужби.

Нет описания фото.