Жмеринське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує:

Дата: 11.11.2020 08:47

Згідно листа Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області СЗ -4.1/2311/20 від 09.11.2020р, повідомляємо, що при здійсненні заходів державного контролю в сфері безпечності харчових продуктів спеціалістами Козятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області у зв’язку з підозрою на фальсифікацію молочної продукції,

відбірано зразок масла фасованого солодковершкового «Белорусское» 72,5% СТБ 1890-2008. Відповідно маркування даний харчовий продукт виготовлено в Республіці Білорусь та розфасовано 16.10.2020 ТОВ «Деснянський маслозавод» (вул. І.Франка, 46, смт Десна, Чернігівська область), яке за результатами дослідження Вінницької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби (експертний висновок від 04.11.2020р. № 006802) не відповідає параметрам ДСТУ ISO 17678:2016, а саме: сумарна масова частка тригліцеридів не є в межах норми, що являється невідповідністю.

Просимо суб’єктів господарювання, що здійснюють обіг харчових продуктів в разі виявлення даної продукції припинити її реалізацію та повідомляти Жмеринське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області по телефону (04332) 5-07-96.